Biz Kimiz?

İş Güvenliği Kursu eğitimlerimiz bakanlık tarafından onaylıdır. İSG Uzmanlığı Sertifikası almanızı kolaylaştıracak tüm alt yapıyı hazırladık. Yeni Uzman Akademi olarak A,B,C sınıfı iş güvenliği kursu, işyeri hekimliği kursu, işyeri hemşireliği kursu vermekteyiz.

Yeni Uzman Akademi profesyonel kadrosu ve kaliteli eğitimcilik anlayışı ile eğitim verdiği tüm alanlarda kısa bir sürede, Türkiye’nin en çok tercih edilen eğitim kurumu olmayı başarmıştır. Daha iyiyi hedefleyen çalışmaları ve eğitim kalitesini gün geçtikçe artıran, kursiyer ile iletişimi koparmayan profesyonel çalışanlarımız ve deneyimli eğitim kadromuzla eğitim yelpazemizi genişleterek daha iyisi olmak için emin adımlarla yürüyoruz. Bu ilerleme gücünü ise katılımcılarımızdan alıyoruz.

Bizler Yeni Uzman Akademi eğitim ailesi  olarak; size bizimle birlikte yol aldığınız sürece daha uygun, kaliteli, hesaplı ve güvenilir hizmet vermeyi hedefliyoruz. Katılımcılarımızla bir aile bağı oluşturup, eğitim süreci boyunca birlikte hareket etmek başlıca hedefimizdir. 2013 yılında kurulmuş köklü bir eğitim kurumu olmakla beraber; iş güvenliği eğitimlerinde Türkiye’nin en iyisi olarak kalma yolunda ilerliyoruz. Bu doğrultuda siz değerli İSG Profesyoneli adaylarını Yeni Uzman Akademi’nin geniş ailesine katmayı amaçlarımız arasında tutuyoruz.