İstinye Temel İsg Kursu

İstinye Temel İsg Kursu +90 552 860 76 10

İstinye Temel İsg Kursu olan Yeni Uzman Akademi olarak profesyonel kadromuz, alanının en iyi eğitimciler, modern eğitim programları, güncel ders dokümanları ile sizlere A,B,C Sınıfı iş güvenliği kursu, işyeri hekimliği kursu, işyeri hemşireliği kursu eğitimleri sunuyoruz

İstinye Temel İsg Kursu
İstinye Temel İsg Kursu

Yeni Uzman Akademi: Kaliteli Temel İSG Kursu İle Güvenliğinizi Sağlayın

Temel İSG Kursu programlarına Yeni Uzman Akademi’de katılabilirsiniz. İş sağlığı ve güvenliği (İSG), çalışanların sağlığını ve güvenliğini korumayı amaçlayan önemli bir konudur. Bu alanda doğru eğitim almak, iş kazalarını ve sağlık sorunlarını en aza indirmek adına büyük bir öneme sahiptir. İşte tam da bu noktada, Yeni Uzman Akademi’nin bakanlık onaylı Temel İSG Kursu devreye giriyor. Bu kurs, çalışanların iş güvenliği konusundaki bilgi ve farkındalıklarını artırmak için kapsamlı bir fırsat sunuyor.

Yeni Uzman Akademi, iş sağlığı ve güvenliği alanında uzun yıllara dayanan deneyimi ve uzman eğitmen kadrosuyla öne çıkmaktadır. Bakanlık onaylı olarak Temel İSG Kursu, iş yerlerindeki farklı tehlike sınıflarına göre özelleştirilmiştir. Bu sayede her iş yerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar. İş güvenliği standartlarının en üst seviyede sağlanması hedeflenmektedir.

Eğitim Süreleri Ne Kadardır?

Kursun süresi de tehlike sınıflarına göre farklılık göstermektedir.

Az tehlikeli iş yerlerinde çalışanlar için 8 saatlik bir eğitim süresi öngörülürken,

Tehlikeli iş yerlerinde çalışanlar için bu süre 12 saate çıkmaktadır.

En yüksek tehlike seviyesine sahip olan çok tehlikeli iş yerlerinde çalışanlar ise 16 saatlik bir eğitim almaktadır. Bu uzun eğitim süreleri, çalışanların iş güvenliği konusundaki bilgi ve becerilerini derinlemesine geliştirir.

Sertifikalar Kaç Yıl Geçerlidir?

Eğitim sonrası unutulmaması gereken önemli bir husus da eğitim süreçlerinin yenilenmesidir. Az tehlikeli iş yerlerinde çalışanlar için 3 yılda bir,

Tehlikeli iş yerlerinde çalışanlar için 2 yılda bir,

Çok tehlikeli iş yerlerinde her yıl olmak üzere eğitimlerin yenilenmesi gereklidir. Bu, iş güvenliği bilgisinin güncel tutulmasını ve yeni gelişmelere ayak uydurmayı sağlar. İş kazalarının ve sağlık sorunlarının azaltılmasına yardımcı olur.

Temel SG Kursu her iş yerinin öncelikli olarak ele alması gereken bir konudur. Yeni Uzman Akademi bakanlık onaylı Temel İSG Kursu;

İş yerlerinin iş güvenliği standartlarını en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olacak kapsamlı bir eğitim programını sunmaktadır. Uzman eğitmenler,

Güncel içerik

Özelleştirilmiş eğitimlerle çalışanların bilgi düzeyini artırıyor. İş kazalarının ve sağlık sorunlarının önlenebilmesine katkı sağlamaktadır. Yeni Uzman Akademi ile güvenli bir çalışma ortamını sağlar. İş sağlığı güvenliği standartlarını yükseltmek artık çok daha erişilebilir hale gelmiştir.

Eğitimlere Nasıl Kayıt Olabilirim?

Temel İSG Kursu eğitimlerine kayıt yaptırmak için eğitim kurumlarımıza gelebilirsiniz. Ayrıca online olarak da kayıt yaptırabilirsiniz. Herkes eğitimlere katılabilir. Ayrıca bu durum bir zorunluluktur. İş başlangıcında bu belgeye sahip olmanız gerekir. Ayrıca staj öğrencilerinin de Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu almaları zorunludur.

Kurslar Nasıl Düzenlenir?

Offline eğitim olarak derslere katılabilirsiniz. Ayrıca yüz yüze ve online olarak da eğitim alabilirsiniz. Kurumlardan gelen toplu kayıtlara göre Temel İSG Kursu programlarını iş yerinizde de gerçekleştirebiliriz.

Hemen İletişime Geçin

Yeni Uzman Akademi’ye her zaman her yerden ulaşabilirsiniz. Hem eğitimlerinizi hem de kayıt işlemlerinizi uzaktan eğitim ile yapabilirisiniz.

Hemen Arayın